REFLECTION Yoga İnzivası 12  - 15 Mayıs 2022

REFLECTION Yoga İnzivası 12 - 15 Mayıs 2022

12-15 Mayıs tarihlerinde Çeşmeköy’de, Seval Ayyildiz ile birlikte yapacağımız yoga inzivasında buluşuyoruz.

Time & Location

12 May, 20:22 – 15 May, 20:22

Çeşme, Çeşme/İzmir, Türkiye

About the event

Bedenlerin,  duyguların, durumların, insanların, boşluğun, çevremizdeki her şeyin  frekansını gözlemleyebilmek ve hissedebilmek, iletişim kurabilmek,  yansıyabilmek ve yansıtabilmek için; gözünü aç, zihnini aç, kollarını  aç, kalbini aç. Bağlantı kur, bağlantıda kal.

Yoga içe dönüşe  yönlendiren sistematik bir öğreti ve aynı zamanda zihni-bedeni ve  nefesi bütünleştirmektir. İçe dönüşün etkileri dışa da yansır, tüm bu  ‘’içe dönüş halinde’’ senin dışında kalan her şey ile ‘’bağlantın’’  nedir?

Sadece ‘’ben’’ değil, ‘’biz’’ olma halini de görüp,  pratiği içeriden dışarıya- dışarıdan içeriye aynı farkındalıkla  uygulayabilmek üzerine yönlendirmeler ve pratikler yapılacaktır.

Farkındalık;  beden, nefes, duyumlar, duygular, zihinsel süreçler ve çevremizi  bütünleştiren, burada ve şuanki yaşamsal deneyimimizin bütünlüğüne; açık  bir dikkat halidir. Teorik bilgi değil, bir deneyimdir.

İnziva sürecinde dersler; bedende ve zihinde güç, özgürlük ve akış yaratan hareketli bir meditasyon şeklinde uygulanacağı gibi,

Derin ve kontrollü bir nefesle birleştirilmiş, konsantrasyon, denge ve koordinasyon ile de çalışılacaktır.

Pranayama teknikleri, nefes pratikleri, asana ve meditasyon uygulamaları minimum 3 ay yoga pratiği yapmış kişiler için uygundur.

Rezervasyon için; info@onurcifci.com